GameBox.ro

Vreti sa apara jucatorii pe harta?

Vreti sa apara jucatorii pe harta? Raspundeti cu Da/Nu.

Plus, daca nu apar: server mai roleplay;
Plus, daca apar: mai multi jucatori;

Eu nu pot raspunde pentru ca vreau sa ascult parerea jucatorilor.

Dati drumul la vot :clapping: .

Da .

Nu, mai bine faceai un poll -.-

Daca as fi facut poll, toti membrii forumului ar fi votat. Doar jucatorii SA:MP trebuie sa voteze.

nahh sa nu apara ....

Nu.e mai fain fara.

sa apara, doar HA sa nu apara

DA ! dar daca vei sa nu apari pe harta sa fie ceva de genu /mask cum era inainte sa te vezi civil si fara nume sau sa nu te vezi pe hara dar copii cand o sa aiba ce urmari nu o sa-i vada......

of... facem altfel, fa sa apara de la o anumita distanta, cauta la ongamemodeinit
[pawn] ShowPlayerMarkers(x);[/pawn]
in loc de x pune 2 si in server.cfg la
[pawn]stream_distance y[/pawn]
in loc de y pui cat vrei, ex. 300.0 (300metri)

asa multumim pe toti :)) :>

Super ideea

multumesc:D, Totul pentru GameBox;)

imi place ideea lui freakz...

ba pana la urma mai jucam ceva sau tot scriem pe forum, ca a tecut vacanta si nici macar nu s-a deshichis srv,

sfatul meu pt toti in special pt mine, sa numai vorbim despre GameBox sa:mp deparca s'ar mai deschide, sa asteptam sa-l vedem deschis si dupa :slight_smile: acum cica il face drunky cu unu JusT care se da mare scripter ( cu gm-ul altuia ) :-j

Daaaa. pana la urma nu se mai deshide nimik , eram sigur ca va veni Drunky la putere si o faca cum vrea el si dupa ceva timp va face reclama la alte servere pt ca acolo va fi el owner/admin .

RIP samp.gamebox.ro:boom::bye2::violin:

Serverul se va deschide cand imi da herk "hostul",deci pana atunci nu
Asteptam,nu avem ce face:),Ghost,nu ai dreptate,daca nu stii ce vorbesti te rog inchide gura

CLOSED