GameBox.ro

[VAND] Carti de joc profesionale BICYCLE, BEE, ALADDIN 1001, WORLD POKER TOUR etc

Cateva din preturile cartilor de joc:

Bicycle Standard - 11 RON/pachet
Bee - 12 RON/pachet
Bicycle Pro Poker Peek - 14 RON/pachet
World Poker Tour - 14 RON/pachet
Phoenix Master Edition - 15 RON

Stocul contine si carti de joc rare, care nu se mai gasesc in nici un alt magazin din Romania:

Bicycle Phoenix,
Bicycle Alchemist X,
Bicycle Tattoo,
Aladdin 1001 Smooth Finish,
Phoenix Master Edition etc

Avem si carti preferate de magicieni si iluzionisti:

Bicycle Karnival,
Bicycle Karnival Midnight,
Bicycle Karnival Assassins,
Bicycle Karnival Renegades,
Bicycle Karnival Ryujin,
Bicycle Limited Edition #2,
Bicycle Guardians,
Tally-Ho etc etc etc.

Toate produsele sunt noi, sigilate, importate direct de la producator.

Contact
YM: playingcards_ro
E-mail: Contact@PlayingCards.ro
Website: www.PlayingCards.ro

Oferta valabila

Cred ca ai postat pe acest forum in speranta ca sunt pasionati de magie sau colectionari de carti de joc pe aici. Daca erau cred ca ar fi raspuns pana acum :slight_smile:

:slight_smile: pe toate forumurile si site-urile de anunturi am postat in speranta asta. Dupa cum se vede din rezultatul poll-ului, sunt cativa si aici.

Oferta valabila

Am un prieten pasionat de aceste carti,revin cu reply cand ii zic :slight_smile:

:slight_smile: preturile sunt chiar cele mai mici din Romania, deci exista sanse mari sa fie interesat. Mii de multumiri.

Deci,am vorbit cu prietenul meu si a zis ca el cumpara deja de pe acest site :))
Deci...sorry

:)))) de ce "sorry"? Chiar ma bucur sa aud asta. Iti multumesc oricum pentru intentie. :slight_smile:

As vrea si eu niste carti de joc din aceelea din pachetele rare Phoenix Master Edition

Scrie pe site-ul lor cum sa faci comanda.

Buna ziua. Oferta completa de carti de joc o gasiti pe site-ul mentionat in primul post ( www.PlayingCards.ro ) si tot acolo veti gasi si un formular de comanda. Pentru orice alte nelamuriri, ma puteti contacta pe messenger la id: playingcards_ro , sau la oricare din numerele de telefon ce apar pe site in sectiunea de "Contact". Multumesc.

Oferta valabila

Oferta valabila

Oferta valabila

S-au primit modele noi de carti de joc pe stoc. Mai multe detalii pe***

Am comandat mai demult de la voi, foarte seriosi, a venit in stare foarte buna pachetul. Foarte bine ca ai dat UP, o sa cumpar in curand un pachet karnival. Mai puteti baga renegades pe stoc?

Buna ziua. Singurul model din seria Karnival disponibil momentan in oferta sunt Bicycle Karnival Ryujin. Din ce am inteles, Bicycle Karnival nu se mai fabrica, iar producatorii nu sunt inca siguri daca le vor mai produce sau nu. Daca vor mai aparea pe stoc, le veti putea gasi si pe site. Multumesc.

S-au primit modele noi de carti de joc pe stoc. Mai multe detalii pe www.PlayingCards.ro/carti-de-joc.html