GameBox.ro

Unban cs.gb.ro

nu .

aici ai mare dreptate.

Sectiunile pe care am moderator nu tin de sectiunea Counter-Strike.Nu au nici macar o legatura

Si adminul de pe dr il am …probabil pentru ca il merit sau l’am cumparat sau lam furat sau lam gasit sau… stiti ceva? ce legatura au serverele clasice cu serverele cu mod “jump” (dr)(Kz)
Si cred ca ce’i de pe dr imi stiu prea bine comportamenul/atitudinea

Ooo daa
http://imageshack.us/photo/my-images/829/alaram2.jpg/]
http://imageshack.us/photo/my-images/850/alram.jpg/

Edit by Human : 1/2

Eu sincer as vrea sa iti dau o sansa…asa cum si altii au primit`o , dar : fara posibilitatea de a avea slot/admin iar daca vei fi prins calcand gresit sa zbori cu totul de pe comunitate…
[MENTION=1501]alastair[/MENTION] next reply daca ai alta parere , avand un grad mai mare decat mine…!
L.e : sau [MENTION=2]Coh[/MENTION]

+++++++++++
P.S. se poate oferi sansa, da cu conditiaca va ramine doar un player, nu mai mult!

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

[QUOTE=White.;387259]Sectiunile pe care am moderator nu tin de sectiunea Counter-Strike.Nu au nici macar o legatura

Si adminul de pe dr il am …probabil pentru ca il merit sau l’am cumparat sau lam furat sau lam gasit sau… stiti ceva? ce legatura au serverele clasice cu serverele cu mod “jump” (dr)(Kz)
Si cred ca ce’i de pe dr imi stiu prea bine comportamenul/atitudinea[/QUOTE]
Deci pot sa intru plin de coduri pe serverele dr/dr2 si nici in barba sa nu-mi pase? si sa zic: ce legatura are serveru de dr cu cs? pe dr pot sa intru cu cod iar pe cs nu…

Bazat pe opinile celor din lista cu drept de vot, cat si a diferitor playeri/admini cu o gandire obiectiva la fel ca si a mea de-altfel => nu o sa primesti niciun unban. Ti-ai facut patul, acum trebuie sa te asezi in el.

[QUOTE=White.;387259]Sectiunile pe care am moderator nu tin de sectiunea Counter-Strike.Nu au nici macar o legatura

Si cred ca ce’i de pe dr imi stiu prea bine comportamenul/atitudinea[/QUOTE]

Cat despre aceasta magarie, legatura intre aceste servere este comunitatea in care te aflii. Ti-ai batut joc o data, a doua oara nu se mai repeta, cel putin sub deindatorirea mea de a mentine serverul intr-o stare buna.

El macar are un pat, nu ca tine. :lol:

Nu, chiar dimpotriva. El a zis ca stim comportamentul lui pe dtr. Uite-l

Edit:

hahahah

Edit by Human : warned!

Totusi, in aceste circumstante singurii care te pot salva sunt Coh, Herk si Obama.

Ce nu? Eu l-am prins pe white aka ciupa cum dracu il cheama ciups.

[QUOTE=White.;387255]Nu prea esti coerent in cea ce zici.Cand am fost prins cu cod mi sau luat accesele.A trecut o vreme mi’am schimbat atitudinea comportamentul si ce mai vrei tu si le’am primit inapoi.

Am o intrebare. Daca faci puscarie si iesi dupa 1/2 ani asta insemna ca ai iesit degeaba doar ca sa te afunzi si mai rau in rahat sau sa incerci sa te ridici?
Punete in locul meu macare 1 minut si analizeaza bine situatia[/QUOTE]

Esti untrusted coaie, joci cu cod, si mai ai si tupeul sa faci cerere de unban.

E atat de simplu. Ai gresit? platesti pentru asta. In viata daca calci stramb si-ti rupi gatul, nu mai ai unde sa “ceri” o a2a sansa. Chiar daca e intr-o “lume virtuala”, principiile sunt aceleasi. Cel putin din punctul meu de vedere. Pierdem atata timp sa ne uitam pe 2-3 playeri la strigatele oilor de pe svr, care uneori nici nu sunt codati dar cand sunt -> ban. Eu nu accept ca acel timp ‘pierdut’ sa fie in zadar. Pt. ce ma obosesc atunci? sa-mi stric eu cheful de joc? Multi de pe cs trebuiau banati de mult dar… asa e pe GB. Va mirati de ce nr. playerilor e in declin cand orice cacat cu ochi prinde o functie ‘buna’ pe aici. :slight_smile:

Imi dau si eu cu parerea aici. Sincer mi se pare stupid, daca te-au prins cu cod de ce mai faci cerere de unban ? Adica scuza-ma daca eu joc cu cod maine si ma prinde cineva, raman fara acces si iau si ban.

Si pana la urma, eu de ce ma chinui sa prind lumea cu cod? Stau sa fac demo-uri degeaba ? Ca sa faca repede o cerere si gata, unban. Parerea mea e ca trebuie sa ramana bl.

Sunt 1 milion de servere de cs. Sa se joace linistit pe alt server. :slight_smile:

[MENTION=14]kaneim[/MENTION] ma refeream ca NU sunt de acord sa i se dea o sansa,a jucat cu cod si a fost prins.
ps : kaneim la ce te gandeai cand am zis nu

White, sti foarte bine cum te comporti si pe dr, de cand te-au acceptat gogu si familia in gloata lor ti-ai luat lumea in cap si ai facut destule prostii: injuraturi, abuzuri de sunete, excese de macho man etc. Ai luat ban, pa. (spun astea in calitate de co-resp pe dr)

Edit by Human : warned

Si ce legatura are dru’ cu csu’? Tu vezi-ti de treaba ta si penalizeaza-l cand trebuie, in rest nu ai de ce sa te bagi.

on: Cred ca decizia ar trebui sa-i revina celui care l-a banat. Asa mi se pare cel mai corect.
Asa ar trebui impus de acum incolo, ca orice codat care face cerere de unban sa primeasca raspunsul de la cel care l-a banat. Mi se pare cel mai corect.

Edit by Human : warned.

:thefuck:

Thread closed.

Toți care au postat doar pentru că au crezut că reprezintă un factor decizional,pe când nu au treabă cu serverul de cs vor fi penalizați.

PS : Răspunsul l-ai primit.
PPS : Dacă o să vrea Coh o să posteze ceva,dacă nu,rămâne așa cum s-a decis.

Cel putin pt. moment nu.