GameBox.ro

Unban cs.gb.ro

Nick-ul dvs. white.
Ip-ul dvs.dinamic
Ora aproximativa la care ati luat ban.
Serverul pe care ati luat ban. cs
Ce admini erau online , daca stiti. -

Stiu ca o sa imi respingeti cererea de unban dar as vrea sa intru pe cs doar pe hartile gen ka_ in rest nu ma pasioneaza foarte mult..
Multumesc

Eu cred ca ar trebui sa i se ofere inca o sansa deoarece e un player la locu lui,nu creeaza probleme,si te poti intelege cu el :slight_smile:

Edit by Human : warned.

codatule .

Edit by Human : warned!

Eu cred ca ar trebui sa se faca,ca si in cazul lui cosma de pe w3 , de acum ceva timp , cine isi mai aminteste . Adica , sa fie lasat sa joace , cu conditia sa nu ceara admin . :slight_smile:
White e un player la locul lui si foarte de treaba .

nu .

Cu ce va incurca un player in plus?Si asa aveti 18 non-stop

[quote=Spanki;387209]Default

Eu cred ca ar trebui sa i se ofere inca o sansa deoarece e un player la locu lui,nu creeaza probleme,si te poti intelege cu el[/quote]

Tu nici nu ai admin pe cs…si nu cred ca e cazul sa iti dai cu parerea.

Prezenta unora ca tine ,ne incurca si ne va incurca mereu.Ti-ai facut-o cu mana ta.
Nu sunt de acord cu scoaterea banului!

Nu. Nu. Nu. Nu. Nu. Nu. Nu. Nu. Nu. Nu. Nu. Nu. Nu. Nu. Nu. Nu.

Ai inteles? =)

Explicami si mie cu ce.Doar daca poti daca nu nu

Ai jucat codat si ai fost prins. Mars, ce mai vrei? prea multe pretentii aveti, ziceti ms ca vi se permite sa jucati pe celelalte servere.

au mai fost si alti dar ei au alt tatament

Ai jucat cu cod (este suficient.Eu n-am fost si n-am sa fiu de acord vreodata cu scoaterea de la bl) + ca atitudinea ta dinainte de a lua ban…stii bine cum era.Oricum…decizia nu imi apartine.Poate ai parte de o surpriza.

SIgur…am sa te anunt personal sa intri pe server :rly:

Din pacate stiu prea bine… din fericire am scapat de aceasta atitudine . Nu cer sa fiu scos de la bl cer doar sa ma lasati sa intru pe 2 harti cele cu ka_jump…etc

Nu am nevoie sa ma anunti dar multumesc foarte mult

Eu sunt pro scoaterea lui de la Bl , pentru ca este un player relativ bun si daca are admin pe alte servere , cred ca daca v-a luat unban nu v-a mai juca cu cod.

Il asteptam pe [MENTION=600]sRg13[/MENTION] / @ alastair

Astepti degeaba. Chiar daca ai parte de o ‘surpriza’, cat timp voi fi eu pe svr, vei avea ban de la mine.

E perfect :** Merci :* :ice:!! Macar nu iau destroy :sarcastic:

De ce are acest codat moderator pe forum si admin pe dr? Nu ar trebui sa fie banat pentru incalzarea legilor fizici in jocul counter-strike?

Huh? Pro, evident, ai slot pe w3, deci pnm, nush dece mai esti bl, iti vezi de treaba ta si eu personal cred ca meriti o a doua sansa.

[quote=akaPATENT;387260]Ooo daa
http://imageshack.us/photo/my-images/829/alaram2.jpg/]
http://imageshack.us/photo/my-images/850/alram.jpg/[/quote]

cauti scandal si nu ai cu cine?

Nu prea esti coerent in cea ce zici.Cand am fost prins cu cod mi sau luat accesele.A trecut o vreme mi’am schimbat atitudinea comportamentul si ce mai vrei tu si le’am primit inapoi.

Am o intrebare. Daca faci puscarie si iesi dupa 1/2 ani asta insemna ca ai iesit degeaba doar ca sa te afunzi si mai rau in rahat sau sa incerci sa te ridici?
Punete in locul meu macare 1 minut si analizeaza bine situatia