GameBox.ro

Propunere Oras antic

M-am gandit, ca ar fii frumos sa avem un oras , antic, gen oras aztec ,care sa fie
facut din stone bricks, mossy stone bricks, broken stone bricks, mossy cobble, cobble si plin de relicve,cladiri darmate , capcane si comori(mici).
Astept feedback si deasemenea daca va place ma ofer sa contruiesc impreuna cu altii playeri orasul.

[quote=JukeBox.;353603]M-am gandit, ca ar fii frumos sa avem un oras , antic, gen oras aztec ,care sa fie
facut din stone bricks, mossy stone bricks, broken stone bricks, mossy cobble, cobble si plin de relicve,cladiri darmate , capcane si comori(mici).
Astept feedback si deasemenea daca va place ma ofer sa contruiesc impreuna cu altii playeri orasul.[/quote]

Un fel de stronghold zici… nu prea ar fi frumos… adica gen e bun pentru un event ca altfel… nu vad rostul unui stronghold la suprafata

Pai, ma refer sa fie ca o , aventura " in joc , acel oras, e parasit si plin mob spawners si bineteles ca este protectie peste spawnere si intreg orasu.

Poate mai tarziu ma bag si eu …

In momentul de fata vreau sa termin portul dar daca voi fi chemat, voi ajuta

Am Observat ca psiho a adugat la cereri teren privat faptul ca poti face cerere pt teren pt oras. Am sa fac, dar am nevoie de oameni care stiu sa lucreze si materiale. Dar momentan voi astepta sa terminati portul. Astept aici voluntari.

Te pot ajuta eu in weekend’uri

Pe ce server?:))

Mda am vazut, scuze ca intreb? dar de ce nu merge :(? sau ce s’a intamlat?

Ma bag :smiley:

Have no fear.I am here.

Si eu vreau sa ajut:D!