GameBox.ro

Propunere Addon

Propun sa se instaleze acest addon pe server pentru ca este mai eficient decat postarea la cerere ban a celor care injura pe server cand nu sunt admini online.

Advanced gag

http://www.girlshare.ro/3713481.2

Este un addon de gag + autogag la cuvinte prestabilite.
Addonul l-am gasit pe net, lista de injuraturi e facuta de mine.
L-am probat si functioneaza corect, fara erori.

Mai sunt topicuri de genul si la celelalte sectiuni, a fost in trecut asa ceva, era usor de trecut de el, majoritatea scriau mu.ie in loc de muie sau pu.la si cum ar fi sa iei gag la cuvinte gen manipulati sau daca eu am 2 de m in nume si cineva imi scrie numele nu-i frumos.

Mai am un addon cu blacklist si whitelist [adica sa iei gag la sloboz, dar la Slobozia nu, spre exemplu] … dar imi da batai de cap, cand il fac sa functioneze revin cu un edit.
Si pentru faza cu despartirea injuraturilor cu spatii, puncte, stelute etc trebuiesc adaugate si versiunile despartite in lista si basta… daca se pune addonul fac eu o lista completa. [lista din arhiva contine unele infuraturi despartite prin spatii]

EDIT:

lista
[spoiler]
cur
cwr
c.w.r
c.ur
cu.r
c ur
cacat
c.acat
cac.at
k.k.t
kk.t
k.kt
ca.cat
c.acat
c acat
c_ACAT
c-acat
c-a-c-a-t
c a c a t
c.a.c.a.t
c.acat
c.a.cat
c@cat
kkt
k-k-t
kk.t
caca.t
cac@t
k k t
pizda
tarfa
tirfa
curva
curv@
cur.
kurwa
pula
pwla
p.u.l.a
pu-la
pul4
pu.la
p.ula
pu…la
pulla
pu|a
p_l
p_u_l_a
p.ula
pu.la
pu la
p_ula
pul@
pl
p l
p.l.m
plm
p l m
p_lm
p_l_m
fgm
f.g.m
f.gm
fm
f_m_m
f_m
f-m-m
f g m
gtm
g t m
mm
m m
fm
f m
fmm
f m m
fememe
ratat
m0rtii
m.ortii
m_ortii
m/ortii
mortii
m-o-r-t-i
m.o.r.t.i.i
morti
mata
m@t@
m@ta
mat@
ma.ta
m@.ta
m@.t@
ma/ta
m_a_t_a
m_a_t_i_i
ma-ta
mati
fut
f.ut
f_ut
f-ut
fwt
f.wt
f.w.t
f u t
f w t
fututi
futu-ti
mormantu
ranitii
raniti
idiot
tampit
prost
muie
mwe
m w e
mue
m u e
muist
muista
sloboz
slbz
s l b z
cretin
cacanar
kknar
pisat
retard
retardat
suge
sugi
fraier
sictir
coaie
coae
altaru
cristosii
www.
.com
.ro
.info
.org
.ru
:27015
:27016
:27018
:27019
:27020
[/spoiler]

In timp se mai pot adauga, important e sa fie mai multe versiuni cu injuraturile folosite des.

[QUOTE=high!;387191]Mai am un addon cu blacklist si whitelist [adica sa iei gag la sloboz, dar la Slobozia nu, spre exemplu] … dar imi da batai de cap, cand il fac sa functioneze revin cu un edit.
Si pentru faza cu despartirea injuraturilor cu spatii, puncte, stelute etc trebuiesc adaugate si versiunile despartite in lista si basta… daca se pune addonul fac eu o lista completa. [lista din arhiva contine unele infuraturi despartite prin spatii][/QUOTE]

Nu cred ca stai tu sa bagi toate versiunile, uite doar cate versiuni poate avea cuvantul pula: pwla p.u.l.a pu-la pul4 pu.la p.ula pu…la pulla pu|a si mai sunt multe dar nu imi vin in minte, nu se va adauga pentru ca este o prostie.

[quote=high!;387181]Propunere Addon
Propun sa se instaleze acest addon pe server pentru ca este mai eficient decat postarea la cerere ban a celor care injura pe server cand nu sunt admini online.

Advanced gag
Code:
http://www.girlshare.ro/3713481.2

Este un addon de gag + autogag la cuvinte prestabilite.
Addonul l-am gasit pe net, lista de injuraturi e facuta de mine.
L-am probat si functioneaza corect, fara erori.[/quote]

Vrei sa ai gag cand zici “Hmm…” ?

E de apreciat ca vrei sa te implici,s-a discutat despre asta in staff si s-a hotarat ca nu se va adauga.Nu sunt deloc de acord cu pluginul,iei gag aiurea pentru niste cuvinte aiurea…Si nici un admin nu da gag pentru un cuvant aruncat mai la nervi.Se mai iarta,mai glumim intre noi.Iti dai si tu seama.

Cand mai intrati pe server, scrieti " Cuvant " !