GameBox.ro

Problema

Am si eu o problema, am vrut sa joc samp.. am downloadat samp, am instalat versiunea noua 0.3 c, bun , apar svr.. in lista, bun , intru pe server si ma baga pe jocul normal pe single player? wtf?

nu iti spune ceva cu connected sau ceva de genu ?

Incearca de mai multe ori, dupa ce se va conecta dupa prima data se va repara definitiv. Daca tot nu merge, incearca sa reinstalezi client-ul SA:MP.

am incercat de mai multe ori , nimic, am reinstalat samp,nimic! :((
ce naiba are? cand ma connectez pe el imi apare ecranu alb cand tre sa arate introu si dupaia ma da pe jocu normal (single player) :frowning: , help , alceva ce sa mai fac?

e orijinal ?

jocu nu... l-am loat de pe torrent , samp-u de pe site

ia-l si de pe torrent, dar vezi sa nu aibe modificari la masini vreme oameni etc, si versiunea de samp e 0.3c da?

da. 0.3c e jocu normal ! (nu are modificari)

Are ceva GTA'ul nare voie sa nu mearga eu joc de ceva vreme samp n'am avut pb:) Vezi la joc poate e ceva:)
Uitate si in Optiunile Samp poate e ceva:)

Aceeasi problema am si eu, in schimb, jocul meu este originial, cumparat din magazin.
am pus si un filmulet cu problema care o am :

Pai, si eu am avut probleama aceea.. am reinstalat samp si a mers dupaia..

Daca aveti versiunea 2.0 La GTA SA!!! NU VA MERGE! Downloandati downgradu http://grandtheftauto.filefront.com/file/GTA_SA_Downgrader_Patch;74661

Gta sa n-ar trebui sa aibe probleme, in schimb ai zis ca-i de pe un torrent -> ia-ti alt crack... si eu aveam un crack care nu ma lasa sa joc sa-mp dar mi-a dat cineva altul (vrei sa ti-l dau pe al meu? id: miky_the_cool_boy@yahoo.com ) Bafta