GameBox.ro

Melodia săptămânii - VOT 7

Aici este threadul principal, unde gasiţi detaliile despre concurs -> MS.

Concurent: kenzorgb.
Melodie: Pendulum - Hold your color
Videoclip: CLICK!

Concurent: GlibZ
Melodie: Animal X- Baieti Derbedei
Videoclip: CLICK!

GlibZ .

GlibZ, ofc.

Glibz.

Glibz .

kenzor .

Kenzorgb .

GlibZ .

GlibZ

GlibZ clar .

Glibz .

Animal X e DNB ?!

Inafara de asta , nu-mi plac . Deci kenzorgb .

Ba frate tu te votezi singur ? Si animal x e dnb da.

kenny. :drink:

Da . Aleg ce melodie imi place din alea 2 , a mea imi place mai mult de-aia am si pus-o . Decat sa o votez pe a ta , mai bine ma votez pe mine .

Ai auzit de dreptul la propria parere ? Votez cu cine vreau eu .

Jukebox , daca scrii ca ma votezi , voteaza-ma si in poll :))

Prin asta imi exprim opinia (parerea) despre una din melodiile alea , votand-o .

Sau mai bine numai votezi deloc .

GlibZ .

1. Praf ! Dreptul la propria parere nu inseamna sa te votezi singur , inseamna sa ai dreptul de ati da propria parere despre ceva . Da. … nu am ce sa iti cer.
  2. Si nu stiu cine ti-a dat tie drept la propria parere .

-1 kenzor

incepand cu urmatorul concurs se aplica si regula asta

E proasta ideea , cel putin o parte din ea . Eu intru la melodia saptamanii cu gandul ca voi asculta vreo 5-10 piese si voi vota una . Observ ca sunt inscrise in concurs doar 2 persoane adica doar 2 piese . Dupa ce le ascult pe amandoua , imi dau seama ca una este postata de mine iar cealalta este oribila . Eu pe cine naiba ar trebuii sa votez daca o melodie nu-mi place si cealalta este a mea ? E “Melodia Saptamanii” . Eu consider melodia mea a fii melodia saptamanii caci este cea mai buna dintre alea de acolo . Voturile sunt date dupa gusturi , deci nu ar trebuii sa ma impinga cineva de la spate sa votez eu cu altcineva ca nu mai sunt alte melodii inscrise in concurs .