GameBox.ro

KreedZ Feedback Area

Va rog sa postati aici orice sugestie / nelamurire despre server-ul de KreedZ[Kz.GameBox.Ro]

HF & GL :happy2:

p.s: Nu uitati sa folositi functia search inainte de a posta ceva !
p.s.2: Daca intampinati vreo problema, apelati la un moderator sau la un administrator.

am eu o nelamurile cand dau /menu Bhop e un bhop slow down cv in gen si unu autobhop
mie nu-mi mere autobhop decat cel slow down e de la mine sau de la svr ?

e posibil sa fie de la tine,eu am intrat cu si fara script de bhop si mi-a mers autobhop-ul

Mie`mi merge numa ala no-slowdown.

cum sa nu va mearga ma,eu am intrat cu si fara script de bhop si imi mergea perfect autobhop-ul

merge perfect autobhop , nu este nici o problema a serverului.

stiu.
btw adizel am auzit ca injuri playeri prin intermediul y @.nu ma intereseaza cine esti,cum ai luat admin dar totusi trebuie sa respecti playeri ,ca si tu la randul tau esti player

Tot nu-mi mere auto-bhop , decat cel no slow down ala :expressionless:

luati alt cs

Vreau sa scoateti semiclip din plugin daca se poate ca sa nu se mai poata face bugX(

Vreau sa scoateti semiclip din plugin daca se poate ca sa nu se mai poata face bugX(

Idem.
Nu trec hartile din cauza la aia care stau si ma busesc in ei.

care bug ?

Au doi playeri semiclip off, unu se baga in altu, si dupaia activeaza semi-clip,apasa space, si il duce in sus, pana la sfarsitu' hartii.

sau boost .mai simplu.

Da, semi-clipul sa fie scos
Si mai am o cerere:
Sa fie adugate sunetele care sunt pe dr,dr2,hns

nu o sa adaug sunetele, iar semiclipul o sa-l scot.

ok, merge bine fara semiclip sunt mai relaxat:)

Coh, care-i problema cu timeleft-ul? Nu ma lasa sa modific cvar-ul timelimit. Daca schimb(indiferent cat il pun), se schimba automat harta.E aiurea, ca uneori intru cand mai e putin din harta si nu apuc sa dau vot.

e din cauza rtv-ului.dupa ce are loc vot, degeaba modifici timelimit.parca exista o comanda de oprire dar nu mai stiu care :smiley:

Daca vrei sa zici ca exista o comanda de oprire a rtv-ului si mi-o si zici esti cel mai tare. :))