GameBox.ro

kaRnNk (gFx.) & KammkaZze on Deathrun_Forest2

Am venit cu un nou video, mult mai bine facut decat primele :slight_smile:

Vizionare placuta :slight_smile:

Puneti pe HD 720p

//youtu.be/BQoLE4Q-fDc&

Asteptam pareri/critici orice e bine venit :slight_smile:

PS:stiu harta este foarte usoara si tocmai de asta am aleso pentru ca putem face bhop pe toata harta :)) o sa revenim alta data cu harti mai grele :slight_smile:

quite nice.

Ati place sa joci numai cu dev a ?

Voi nu vreti sa intelegeti ca dev-ul a fost doar pentru filmare,dar na.Voi dati-va parerea despre film,nu despre altceva.

1.Lasati devul.
2.Mapa e foarte usoara , o termina si un newbie...
Incercati cu o mapa mai grea , si daca se poate fara dev.

facut in graba. 3 secvente. oare de ce ? anyway, imi place coloana sonora.

Nu am jucat cu dev :expressionless: sa folosit doar la filmare vai :expressionless: da, demourile au fost filmate in 10 minute am facut mai mult sa prindem experienta. Da mapa este usoara chiar o face orice newbie tocmai de aia am aleso ca nu aveam timp sa ne chinuim sa facem demo-urile si asta era pe gb la momentul acela.

mai bine va chinuiti si faceti ceva ca lumea decat sa faceti in graba si sa faceti totul pe dos + dev.

aici ai dreptate ..:\ pana si k07y o termina =)

aici mi`ai luat vorbele din gura..

Voi nu vreti sa intelegeti ca dev-ul a fost doar pentru filmare

haha foarte amuzant..,acum serios hai sa folosesc si eu dev doar pt filmare la un video de hns ca sa sar orice sau hai sa folosesc wall doar la filmare de cs.
Asta e cea mai penibila scuza , mai degraba da delete la video ca faci de ras comunitatea.
+ Ce slbz sa se inteleaga din video daca ai dat speed 300% , fa un video calumea in care sa dovedesti ce stii pe mape mai grele.

ok. cum zici tu :slight_smile:

Acum serios , la momentul actual cam toata lumea termina forgotten sau bhopz.....acum jucator bun in dr nu te numesti daca termini harti , ci daca poti face unele trickuri smechere , cum ar fi sa dai strafele mai grele sau ljurile cu spatele...sau sa faci mapi grele numai in bhop.....bine cat se poate....sau tot felu de trickuri....pt ca daca stai asa la fiecare capcana toata lumea termina hartile grele...

@weasel
Sa mori tu ? Pai ia fa si tu un video bai scula.Sa vad cat de bun il faci.Si DEV-ul NU a fost facut cand JUCAM,ci cand am dat viewdemo ATUNCI A FOST BAGAT DEV-ul.Vii tu aici nevastuica vietii sa comentezi tu aiurea.Ok,nu va vom mai arata video-urile,nu vom mai face reclama la gamebox,ca na.Va facem de ras.

Why not? :slight_smile:

Si daca tot nu ma credeti,sa nu-l acuzati si pe kaze.Eu am filmat,deci practic eu am avut dev(cand am filmat,dar na).Kaze n-a avut dev,niciodata:).

Cand pui un video undeva, nu poti sa te astepti doar la commenturi pozitive. Asa ca te sfatuiesc sa lasi deoparte atitudinea asta.

coh: eu .

Pai daca ziceti ca ati folosit dev-ul numai cand ati filmat adica cand ati dat viewdemo de ce nu lai scos ca sa nu mai fie atata cearta ? Si cum ai bagat dev-ul numai cand ai dat viewdemo, da cand ai jucat pentru filmare nu lai bagat ?

Destul de frumos

strafe de ras .