GameBox.ro

Jocurile preferate

Vad ca nu se discuta asta prea mult..de aceea creez acest thread.
Puteti posta si discuta jocurile preferate sau jocul care il jucati cel mai mult.[puteti sa vorbiti si despre jocurile copilariei]
Uite ca incep eu:
Un joc preferat nu am pentru ca ma plictisesc dupa un timp.
Counter-strike il jucam cand eram mic si m-am apucat din nou pe la inceputul vacantei de vara din 2010...pe w3.gamebox.ro :smiley: [si de atunci joc cs]
Am mai inceput sa joc ceva de cand a inceput scoala...se numeste League of Legends [parca asa se scria] si celor care au jucat Dota sigur o sa le placa asta^^
Hmm...Jocurile copilariei mele sunt Starcraft,Hercule,Mario,Quake 2 [la asta imi era cam frica :D]...
Astept sa vad si ce jocuri va plac voua si sa discutam despre ele.:amen:

Jocul preferat a.t.m : cs, crysis, wolfenstein
jocurile copilariei : diablo 2, nfs 6, hercule FTW

Jocurile preferate : Cs, Dota & Lineage 2
Jocurile copilariei: Mario , Dave1 , Dave2 & Supaplex (Astea erau jocuri pe care le jucam pe un pc cu Norton Commander) :))

jocurile preferate:cs,fifa,dota,
jocurile copilariei:mario,tarzan,nfs,si jocul ala pilotii nascar:))

Jocurile Preferate - Counter-Strike , Hereos of Newerth, Warcraft III (Defend Of The Ancients) , WOW ( World of Warcraft )

Jocul copilariei - Lineage II

eu in general joc cs...in mare parte a timpului....dar mai joc si jocuri online gen triburile, ikariam......iar jocuri pe pc....fifa, nfs etc....sunt multe care ma fascineaza....dar de la un anumit timp te cam plictisesti de ele...!

a si jocurile copilariei....jucam si eu tarzan :stuck_out_tongue: mario :)) si altele

Jocurile preferate: Counter Strike 1.6,Diablo III,WOW,Nfs Shift
Jocurile copilariei:hercules,tarzan,mario :))

Jocurile preferate : fifa,pes ,cs
Jocurile copilariei: pilotii nascar :))

Jocuri preferate: Darksiders (deunde si numele) ; Counter ; World of Warcraft ; Warcraft III ; Portal 2 ; Batman AA ; Mario ; Prince of Persia (-Ultimul aparut, The forgotten sands;si le prefer pentru poveste nu grafica, dar si pentru gameplay.) si cam atat imi amintesc.
Jocurile copilariei: Mario ; Warcraft III ; Prince of Persia (de la The Sands of Time pana la The Two Thrones) ; Doom 3 ; NFS Underground 2.

Jocurile preferate : Counter-strike 1.6 , Fifa , Warcraft , am mai multe nu le zic pe toate .
Jocurile copilariei : Mario , Tetris , Tarzan , Hercule , Din nou tarzan , din nou hercule ^^ .

Jocurile preferate: dota,counter strike 1.6, rakion,metin.
Jocurile copilariei: mario, quake2,tarzan,hercule,age of empires 2

Counter-Strike , Toate cu camioane , fifa .

Jocurile preferate: Portal 2, Counter Strike 1.6, Counter Strike: Source, Minecraft.
Jocurile copilariei: Tarzan, Hercule, Mario, Tetris, Mortal Kombat,Wolfenstein, Red alert 2, Broken Sword 1 si 2.

Jocurile preferate-C.S,Fifa,NFS
jocurile copilariei-Mario,Poker..

Genul meu de jocuri.

Rise of Nations :fuck:

jocurile preferate: Counter-strike
Gta IV
Fifa 07

jocurile copilariei : Hercule, Doom , Mario

In general mie imi plac jocurile:Call of Duty,Grand Theft Auto 4.

Jocurile Preferate:cs,warcraft

Jocurile Copilariei:tarzan,mario,nfs,hercule etc.