GameBox.ro

Is high, admin, hns

Nick is high.
Varsta 18
Orasul Constangeles
Ip 89.32.207.101

Server HNS
Ore de joc Dupa 14:00 in timpul saptamanii, in weekend mai devreme.. sa zic ca joc vreo 3-4 ore pe zii in medie
Admin/slot in trecut Da //edit: nu pe gamebox.
Steam ON, STEAM_0:1:14994460
Vreau admin pentru A indeplinii principalele sarcini ale adminilor...
Principalele sarcini ale adminilor Sa mentina o atmosfera placuta pe server; Sa aplaneze eventualele conflicte intre jucatori, Sa sanctioneze jucatorii care merita conform regulamentului.
M-ati alege pentru ca sunt activ si nu creez probleme
Prima data vazut Dec 28, 2011 [link]
Ore jucate pe server60~ [link]

bila alba de la mine,activ,nu face probleme.

bila alba ,dar sa fii mai activ pe viitor

Bila neagra,vreau sa te implici mai mult in sectiunea hns + ca nu ai cine stie ce ore…adminul nu se ia asa de usor.

Nu vad cu ce m-as putea implica la sectiunea hns… vad numa threaduri de unban unde n’am voie sa postez oricum… si la threadu de cerere ban nu am postat pana acuma fiinca toti care i-am vazut cu cod aveau ip dinamic si n`avea rost sa-mi pierd timpu sa le fac demo si post cand oricum nu lua ban… Si ore am 15 peste minimul impus, deci nu vad dc ai avea o problema cu asta… oricum ty de reply si tie si celorlalti.

A te implica in sectiunea hns nu inseamna numai sa postezi codati…poti posta si propuneri pentru server care ne-ar ajuta sau altele.La cereri banuri de la sectiunea hns ii poti posta si pe cei cu un limbaj neadecvat sau care incalca alte reguli,nu numai codatii.Pur si simplu nu cred ca esti pregatit si nu mai vreau sa primeasca admin ce-i care nu se implica in sectiunea serverului respectiv,atat cu admin cat si fara el.

p.s: nici macar in cerere nu ai respectat regulamentul: titlul trebuie sa arate asa <nume><admin/slot><server>
p.s2: nu ai voie sa postezi in cererea de admin.

1- Propuneri n-am inafara de rezolvarea lagului - n`am ce sa postez… nu postez aiurea numa ca sa ziceti voi ca sunt activ
2- Cei cu limbaj neadecvat chiar crezi ca merita sa ii postez? Cei mai multi din ei nici nu ar observa ca sunt/au fost banati 1 zi… deci trebuie atentionati pe server de catre un admin, nu postati pe forum (asta-i o pierdere de timp a tuturor imo)
3- Nu prea vad posturi de ale tale in sectiunea hns… sau daca ai admin nu mai e nevioe sa te implici?
4- Nu sunt pregatit? Tu ai facut vre-o scoala de adminat sau ce… cu ce esti tu mai pregatit ca mine sau oricare alt admin de pe server?
5- La faza cu titlu cred ca glumesti… ce importanta are ca am pus virgula in loc de <>?
6- Nu am voie sa postez in propria cerere? Unde scrie asta? Stai linistit ca daca aveai motive intemeiate nu aveam nimic de comentat… dar nu-mi spune mie sa fac ceva ce tu ca admin al serverului nu faci.

Anyway… e decizia ta sa-mi dai contra si ti-o respect… dar puteai sa gasesti niste motive mai bune.

[quote=high!;387124]1- Propuneri n-am inafara de rezolvarea lagului - n`am ce sa postez… nu postez aiurea numa ca sa ziceti voi ca sunt activ
2- Cei cu limbaj neadecvat chiar crezi ca merita sa ii postez? Cei mai multi din ei nici nu ar observa ca sunt/au fost banati 1 zi… deci trebuie atentionati pe server de catre un admin, nu postati pe forum (asta-i o pierdere de timp a tuturor imo)
3- Nu prea vad posturi de ale tale in sectiunea hns… sau daca ai admin nu mai e nevioe sa te implici?
4- Nu sunt pregatit? Tu ai facut vre-o scoala de adminat sau ce… cu ce esti tu mai pregatit ca mine sau oricare alt admin de pe server?
5- La faza cu titlu cred ca glumesti… ce importanta are ca am pus virgula in loc de <>?
6- Nu am voie sa postez in propria cerere? Unde scrie asta? Stai linistit ca daca aveai motive intemeiate nu aveam nimic de comentat… dar nu-mi spune mie sa fac ceva ce tu ca admin al serverului nu faci.[/quote]

1-Uita-te la alte cereri de slot/admin sa vezi ca au fost inchise sau au primit bile negre pentru ca n-au pus la titlu cum zice in regulament,adica cu <><><>.
2-Nu ai voie sa postezi in cererile de admin,trebuie sa respecti decizia fiecaruia.Daca vrei sa ii adresezi ceva cuiva ii poti spune in privat,sau daca crezi ca ai fost nedreptatit vorbesti cu responsabilul sa discute cu adminul in cauza.
3-Tu nu vezi ca eu ma implic in sectiunea HNS pentru ca am admin si toti adminii au O SECTIUNE SEPARATA NUMITA “ADMINS AREA” pe care tu nu o poti vedea pentru ca nu ai admin.Daca o sa iei admin sa treci pe la acea sectiune sa vezi daca ma implic sau nu.
4-DA,cred ca cei cu limbaj merita postati,daca te uiti sunt o gramada postati datorita limbajului si nu sunt banati numai o zi,depinde de gravitatea faptei.Pot fi banati si mai mult timp.
5-Cand am zis ca nu esti pregatit m-am referit la faptul ca ai destul de putine ore avand in vedere ca limita este 45,asta nu inseamna ca daca ai 46 esti super ok,in cazul tau sunt 60 si tot nu sunt multumit.Nu esti pregatit si pentru ca pana acum nu te-ai implicat absolut deloc la sectiunea hns,cum am zis mai sus.Daca crezi ca nu ai avut in ce topic sa te implici si esti constient de asta,atunci fa cerere de admin dupa ce ne convingi ca meriti.

NU VREAU CA TU SA PRIMESTI ADMIN PENTRU CA NU AM CHEF SA FACI CA ALTII,ADICA DUPA CE PRIMESTI ADMIN ESTI ACTIV O SAPTAMANA SI APOI NU MAI INTRI.NU VREAU SA PRIMESTI ADMIN PENTRU CA AI PUTINE ORE SI NU VREAU SA PRIMESTI ADMIN DATORITA ATITUDINII TALE CAND AI VAZUT CA TI-AM DAT BILA NEAGRA.NU VREAU SA PRIMESTI ADMIN PENTRU CA MA CONTRAZICI AIUREA,TU FIIND IN NECUNOSTINTA DE CAUZA.NU VREAU SA PRIMESTI ADMIN PENTRU CA TI-AM ZIS CA NU AI VOIE SA POSTEZI IN CEREREA DE ADMIN SI TU CONTINUI SA O FACI.NU VREAU SA PRIMESTI ADMIN PENTRU CA AM ENUMERAT MAI SUS O GRAMADA DE DEFECTE PE CARE LE AI,CAND O SA FI IN STARE SA PORTI O RESPONSABILITATE PE UMERI FI SIGUR CA O SA PRIMESTI BILA ALBA SI DE LA MINE,PANA ATUNCI RAMANE NEAGRA SI SA STI CA NU E CEVA PERSONAL,DAR DIN CAUZA CA S-AU DAT ADMINE DEGEABA S-A AJUNS ASA.

nebby eu am avut la titlu zer0 request si nu s-a intamplat nimic :),din contra am luat admin

Robert: warned spam/post hunt.

Si de la mine ai tot BILA NEAGRA implicate mai mult si mai vedem .

Cerere respinsa .
Ti sa atras atentia de catre nebby ca nu te implici si brusc ai inceput sa arunci niste pluginuri acolo total nefolositoare si 2-3 codati .
Ceea ce ai facut e de fatada .