GameBox.ro

*FREE T-shirts !*

Esti fata ? Vrei un tricou [ca avatar] ? Vrei sa promovezi comunitatea pe alte forumuri utilizand un tricou de fata ca avatar ? Check this out !

Esti baiat ? Vrei un tricou [ca avatar] ? Vrei sa promovezi comunitatea pe alte forumuri utilizand un tricou de baiat ca avatar ? Check this out !

Scuzati calitatea textului de jos.. Nu prea am avut timp sa`l modific cum trebuie :smiley:

PS: Daca mai doreste cineva sa se "joace" cu tricourile si sa mai creeze alte modele, pm me sa va dau schitele

interesant,dar totusi nu imi place scrisu din partea de jos a tricoului.:victory:

[QUOTE=b00m;363191]Esti fata ? Vrei un tricou [ca avatar] ? Vrei sa promovezi comunitatea pe alte forumuri utilizand un tricou de fata ca avatar ? Check this out !

Esti baiat ? Vrei un tricou [ca avatar] ? Vrei sa promovezi comunitatea pe alte forumuri utilizand un tricou de baiat ca avatar ? Check this out !

Scuzati calitatea textului de jos… Nu prea am avut timp sa`l modific cum trebuie :smiley:
PS: Daca mai doreste cineva sa se “joace” cu tricourile si sa mai creeze alte modele, pm me sa va dau schitele[/QUOTE]

This shit is for asslickers.

Good job.
Insa nu cred ca cineva va avea asa avatar altundeva decit pe gb[cu mici exceptii] pentru ca v-a fi banat.
Totusi, e si asta un mod de a promova GameBox’ul

Great .

[quote=Human;363203]Good job.
Insa nu cred ca cineva va avea asa avatar altundeva decit pe gb[cu mici exceptii] pentru ca v-a fi banat.[/quote]

Nu am zis alte comunitati. Doar forumuri…

Cand am vazut mass’ul ma asteptam la tricouri reale, sa nu mai stau in pielea goala iarna :(. Nice.

same .
GIVEAWAY ! 5 t-shirts !
Nu, pe bune, mi se pare mai interesant sa ai acest tricou irl .

Ha imi fac tricou!
si o sa pun link-ul pe spate, right above the ass :smiley:

b00m, sa-mi dai PSD-ul :smiley:

Chiar, ca tot vine primavara, vara, etc. Mai facem cum am facut o data ? Gen: Afise si chestii din astea prin oras, probabil si niste “stickere”…

fami schite de afise/stickere , ca imi iau toner la impimata si in cand se topeste zapada eu o sa pun prian Arad :smiley:

i came here for free t-shirts, where are my free t-shirts?!

Is foarte faine .

Tare .

Sunt mişto.

Pro ideea cu afise si stickere.Va sustin :D:whip:

Super misto tricourile, doar ca trebuia pus alt font acolo in partea de jos

Sunt super tari! b00m daca te hotarasti sa faci stickere si afise,sa ma anunti,voi umple cluju de “cutia jocului” :))

De asemenea si prin Iasi .

o idee interesanta si originala in acelas timp bravo gamebox !!