GameBox.ro

Diablo 3

Nu stiu cat succes va avea aici acest topic.
Jocul tocmai a fost anuntat, va aparea in 15 mai, au inceput deja pre-orderurile .
Mai e cineva dispus sa'l cumpere ?
Personal e jocul pe care'l astept de mai bine de 2 ani, am jucat si d2 [ nu indeajuns de mult incat sa'l cunosc pe tot ]. Imo, va fii jocul lui 2012.

[QUOTE=ImRedBluePurple;372532]Nu stiu cat succes va avea aici acest topic.
Jocul tocmai a fost anuntat, va aparea in 15 mai, au inceput deja pre-orderurile .
Mai e cineva dispus sa’l cumpere ?
Personal e jocul pe care’l astept de mai bine de 2 ani, am jucat si d2 [ nu indeajuns de mult incat sa’l cunosc pe tot ]. Imo, va fii jocul lui 2012.[/QUOTE]

Am platit subscription pt. WoW pe 1 an si mi-l da “gratis” cum apare (defapt extrage banii din cont lunar automat , ma rog). Un deal facut de Blizzard acum cateva luni. Can’t waiittt for ittt. <3

Nu o să-l procur.o să găsesc ceva pe net.De încercat o să-l încerc la sigur,după ce am pierdut atât timp jucând D2.

Astept cu nerabdare sa vad pe unde apare un collectors edition. It’s a must .
A jucat careva beta pana acum ? Din cate am vazut, trebuia sa te inghesui putin pt un key.

Sincer, nici nu-mi pasa cat va costa, and stuff . Il voi cumpara chiar daca va trebui sa-i vand casa maica-mii . =)

O sa vinzi si rinichii si ficatul pentru D3 :smiley:

Daca prinde cineva ceva oferta cu CE , vreau si eu un pm.
din cate am vazut, nu apare jocul complet, au scos pvp.
Iar se vor intinde pana sa apara vers. finala, tipic blizzard.

Dupa 12 ani de la Diablo 2, dupa 6 echipe de design, grafica si 1726426784 testeri, dupa ce am crezut ca o sa devin mumie pana o sa apara, INTR-UN FINAL apare Diablo 3.

Click for teh awesomeness!
System Requirements

Bun, deci sunt cativa de pe gamebox cu care se poate juca online :smiley:
Nu stiu cat de adevarate sunt vestile, dar a mai aflat cineva cum ca ar putea fii si pe console ? Sau au fost doar zvonuri ?

Am jucat 4 fun D2. Am auzit ca o sa fie bestial D3.

Sorry for 15 may
:))

Am prins o oferta astazi la Altex. 404 RON pentru collector’s edition. Mi l’am precomandat si eu :smiley:
[ un mic up ]

Apare cu o zi inainte de ziua mea de nastere, fapt care va obliga sa puneti bani si sa-mi cumparati mie jocul :sleep:.

Apare cu 2 zile inainte de ziua mea de nastere, fapt care va obliga sa puneti bani si sa-mi cumparati mie jocul :sleep:.

http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/221194-diablo-iii-open-beta-weekend/
Diablo 3 open beta weekendul asta. E pe serverele din SUA, => la ora 22:00 in 20.04.2012 o sa putem juca.

fain jocu’.