GameBox.ro

Concurs Deathrun, întrebări, propuneri, probleme

Postaţi aici.

Nu

propun ca albritii sa fie cei care au super mod.

Nu. S-au ales deja cei care vor fi arbitrii. In plus, nu putem garanta ca supermoderatorii au timp de concurs.

Exact şi arbitri actuali nu cred că vor rămâne voi mai face schimbări, vă voi anunţa.

Steam on ?

Treaba voastră premiul pe locul 1 e Licenţă steam. Am uitat să precizez ceva dacă câştigaţi pe locul 2 adică admin şi aveţi admin pe DR premiul se va da la următorii 2.

V-am postat ceva in admins area la dr feedback,nu cred ca mai este nevoie sa postez si aici.Inca ceva…daca vreti sa aveti cat mai multe echipe faceti steam off pentru ca 80% din playeri sunt valve.In acest topic ar fi bine sa discutati si mapele pe care o sa se joace meciurile…sa vedeti parerile altor playeri si sa trageti niste concluzii.Incercati sa instiintati playerii din timp de pe server despre cupa ca sa nu va treziti dupaia ca nu stie lumea…cam atat.

Astea sunt hărţile.

[quote=B.Robert;379348]16 8 vs 8 deathrun_green_h
8 4 vs 4 deathrun_unreal_air
4 2 vs 2 deathrun_gb_winter_final3
2 1 vs 1 deathrun_temple[/quote]

Temple? Interesant.
Ar trebui adaugata si bhopz, e doar idee.

M-as inscrie ca arbitru sau participant, dar ca arbitru mie teama ca nu o sa mai castige vreun ct vreodata iar ca participant…ei bine am deja steam, nu ar fii corect sa va iau si steam-ul vostru :-j

2 runde sunt no free si una free.

Lasati bhop-ul automat? Pentru ca e o PORCARIE!

Nu toti sunt pro sa faca din scroll …

Nu-ti convine, nu te inscrii. Aici e deathrun nu hns.

not cool… cel mai bine ar fi sa ramana doar punctele de la dr shop

Asta e de 10 ori mai grea ca temple , ce cauta la 2 v 2 ? Stiu ca temple e pusa ultima pentru a vedea “rapiditatea” dar e aiurea asa . winter_final3 mi se pare buna pentru semi-finala , dar in finala merge ceva mai greu .

Uităte mai atent .

Hai frate cum sa treci bhopz_v2 la ultima etapa? Mapa asta nu ar trebui trecuta deloc pentru ca sunt extrem de putini care o termina…mi s-ar parea necinstit pentru 99% din cei inscrisi.Poti pune bhopz simplu ca aia o fac mai multi,dar v2 e exagerat.Poate cauti alta mapa…

La 2 vs 2 nu ar fi mai bine un Helvis , sau un alping spring ?

un alpin spring ar fii ok.