GameBox.ro

Cine Credeti ca va lua Titlul in Liga 1?

Sunt multe discutii pe site-ul sport.ro si asa am deschis acest topic sa vad parerea oamenilor de pe gamebox.
1. Rapid
2. Otelul
3. Vaslui
4. Steaua
5. Dinamo
6. Cfr Cluj
7. Sau alta surpriza (enumerati)

Eu cred ca titlul "v-a" fi luat de limba romana.
Steaua.

steaua .-.

Astra .

Steaua nu va avea nici o sansa .
Rapid !

brasovu :angry:

DiNaMo:shablon_03:

Dinamo .

Mda eu vad asa clasamentu:
1.Dinamo
2.Vaslui
3.Rapid
4.U Cluj
5.CFR....si restu...

Bai fratilor, voi dupa ce criterii votati ?
Votati si voi dupa ultimele transferuri, dupa jocul din ultimu' sezon ...
Nici nu stiti nimic .

Poi desi crezi ca nu am nici o idee despre fotbal te cam inseli.....inafara de faptul ca urmaresc TOATE meciurile din liga 1 si jumate din Premier League(ce da pe digi 1 si digi2 si ce prind pe livescorehunter) citesc si foarte multe articole romane/engleze...
De ce cred eu ca v-a lua titlul Dinamo?
1.Are jucatori tineri si talentati....iar majoritatea cu gandul la Dinamo....
2.Celelalte echipe nu par sa faca cine stie ce..
3.Si-a pastrat lotul intact aproape ..intradevar fara sa transfere nimic..dar asta este un avantaj daca ne gandim la ce a facut steaua anu trecut cand a adus o punga de jucatori si a terminat pe 5..deci lotul lui Dinamo este omogenizat...Deja au jucat 1 an impreuna....
6.L-a Dinamo nu exista jucatori cu fite!
7.Nimeni nu i-a in calcul pe Dinamo tocmai pentru ca "nu a facut transferuri"....nimeni nu baga in seama Urziceni,Otelul...
8.Presiune nu v-a fii pe jucatori avand in vedere ca Ciobotariu are impus un loc 1-5....
9.Dinamo a avut intodeauna rezultate bune cu echipele asa zise "mari" iar acum jumate din liga este cu echipe mari si jumate cu echipe nou promovate...
10.Borcea si Badea nu mai iesa in presa sa faca circ...
Acum vad ca tu esti rapidist....Voi ati facut transferuri bune..antrenor care a facut treaba cand a mai fost la Rapid ...(la nationala ne-a ingropat)...Dar voi sunteti mai speciali....Aveti voi "farmecul vietii" de aia nu cred ca ve-ti lua campionatul +ca voi prin Giulesti prin stadionul Giulesti...era un avantaj imens...tribunele cantau non-stop..acustica buna...tremurau genunchii la adversarii...acuma jucati la Sportu...

1. Da, sunt de acord cu tine .
  2. Cum sa nu faca cine stie ce ma ? Otelul tocmai ce a batut Steaua + Rapid care are un lot foarte bun si a castigat amicalele .
  3. Si-au tinut lotul de anul trecut intact, ala cu care nu a luat nimic .
  4. Ai sarit peste acest punct.
  5. Mda, e o posibilitate sa ai dreptate...
  6. Torje !
  7. Cum sa nu ia nimeni in calcul pe Dinamo, e una dintre marile echipe ale fotbalului romanesc ...
  8. Presiunea ii doboara pe fotbalisti, nu ii face mai buni .
  9. Sezonul trecut a avut numai rezultate de cacat .
  10. Si ce legatura are asta cu meciurile lu' Dinamo ? Vor juca fotbalistii mai bine, sau ce ?

Deci(stiu ca nu se incepe nici o fraza cu "deci"dar e obiceiul meu ...) 2Apropo de Otelul ...cu un meci nu se face primavara...anul trecut Otelul a fost privita de sus si s-au ars toti...anu asta o sa vina echipe cu gandul la un egal macar..deci nu se vor desface ci vor juca inchis....defensiv...3.Si-au tinut lotul intact iar asta dezvolta relatii de joc...Duce la progres nu regres....
4.Mda am scris repede scuze....
6.Ti se pare ca un jucator care plange in hohote pentru Dinamo cand pierde cupa este un jucator cu fite?
7.Absolut toata lumea zice ca Dinamo anu asta nu are sanse..inafara de Dragomir care azi a inclus-o si pe Petrolu in lupta pentru titlu..deci...
8.Exact..pana acum i-a doborat
9.Nu chiar...Dinamo-Rapid 3-2 (dupa ce Rapid a condus 2-0)Cred ca iti mai aduci aminte de meci..defapt sunt sigur...Rapid-Dinamo 0-0,Dinamo-steaua 2-1,steaua-Dinamo 0-1..Cu Poli am luat-o rau...si cu vasluiu...
10.Absolut uita-te la steaua si Gigi Becali...
Am scris doar punctele la care aveam ce spune...Si gata nu mai postez ca o dau in offtopic

Cfr:d .

Sau altă surpriză .

1 si 2 Rapid si Cfr ( nu pot sa fac o ordine intre ele )
3. Astra
4. oricare....

Poate ca sunt eu stelist, dar titlul cred ca va ajunge la Rapid.

Si eu cred ca Rapid o sa ia titlu, desi nu tin cu nici o echipa romaneasca, poate cu steaua...putin de tot :))

Cfr Cluj o să ia titlul.

RAPID ;x fZr ;x :wink: LOT + RAZVAN LUCESCU + LINISTE ... :wink: