GameBox.ro

Chriss. on deathrun_bhopz

//youtu.be/8NsuNda0frw

Edit de prietenul meu Andrei.
sv_airaccelerate 100
bunnyhop: on (n-am avut warm de scroll)
Astept pareri aici, comentarii/like pe youtube.

Ar fi fost frumos fara bunnyhop on.
Oricum e frumos.

Sa inteleg ca ai facut si tu videoul asta ca sa te lauzi ca ai terminat bhopz ?
$ux l1k3 $h1t .

[quote=Z3r0.;347585]Sa inteleg ca ai facut si tu videoul asta ca sa te lauzi ca ai terminat bhopz ?
$ux l1k3 $h1t .[/quote]
Nu ma laud, 0f71c@7u|3

Frumos Chriss.Imi place.Il puteai face si mai repede,dar na :P.
Si editul e dragut.

[quote=Haerex;347580]Ar fi fost frumos fara bunnyhop on.
Oricum e frumos.[/quote]
A spus tot asta :stuck_out_tongue: .

Nasol, mai lucrează la edit.

Edit: mă rog mai bine lăsai normal

[MENTION=1195]B.Robert[/MENTION] nu e niciun edit… e un fel de color correction

bv :up:

inseamna ca si helvis se lauda?
cat despre video bv dar au ajuns sa o termine destui.

Chriss cel mai mare boss ! Da-mi-ar un sarut sub pelvis cei care comenteaza la video-ul tau ! :smiley: Iti dau si LIKE !

frumos…GJ…esti tare…dar nu te pui cu Helvis…nam ce zicea despre el…TOTUSI GJ

Altul ma cu idolul HELVIS. :)))) ea | vd e cel mai tare !

Helvis a recunoscut la toti dupa server ca e slab. ATAT!

Multi jucatori vechi au terminat bhopz din cate am vazut eu, nu o luam cu ala e mai tare ba ala e mai tare. Dar eu nu inteleg: Esti tare daca termini o harta? e doar un joc.
on: Eu apreciez ca ai facut-o si te-ai straduit.

El a vrut sa faca un demo cum a jucat pe o harta . A vrut sa ne arate si noua . Mare lucru :-?? . Nu trebuie sa incepeti : ’ Si ce ? Te crezi bun ’ , ’ Te dai mare ? ’ etc… . Helvis ce cauta pe youtube? Se da mare ? Se crede bun ? Cum a zis si chriss. a recunoscut ca e slab . A vrut doar sa va arate cum joaca :-?? Mai bine numai postati decat sa postati chestii ca astea… Va mai obositi si degetele degeaba .

bv voua, eu sunt slab si nu o zic doar asa la misto pt ca e mai importanta viata pt mine decat dr, dr il joc acuma sa ma distrez sau de plictiseala ca sa mai treaca timpu da recunosc ca eram disperat la inceput da dupa un anumit timp mi-am dat seama ca nu e bine sa stai prea mult pe dr ( ca e cu sarituri si stai ghebos, dai din cap cand faci lj sau mai stiu eu ce) de aia is ghebos acuma si ma chinui sa merg drept.

Upload video on youtube = Lauda, Deci ce-i pe youtube e lauda. De acuma nu mai fac reclama la gb pe youtube ca se considera lauda.Trebuie sa-mi sterg videourile.

N-am zis eu ca is bun sau ca pun videouri pe youtube ca sa ma dau mare ca am terminat mapa am pus video asa de plictiseala sau pt reclama sau de arata felu in care termin mapa ca fiecare are felu lui de a termina o mapa, nu conteaza ca o termini mai greu sau mai repede conteaza sa o termini ca aici nu esti la kz(kaRnNk).
Si eu tot cu bhop script am jucat in video-uri si joc si acuma, joc de cand joc dr am zis si pe youtube. Si recunosc ca am jucat si eu cu dev pe gb mai de mult sa vad cum e da acuma nu mai joc chiar daca sunt unii care zic ca am dev, de unde isi dau ei seama ca am dev nu stiu ca cica sar tare eu nici n-am jucat Hns eu ce sar acuma am invatat numai pe dr sau pe kz in fine.

80$$ , chill … Ce ziceam eu era o gluma si toti au luat-o in serios .
Nu mai puneti la suflet orice chestie spusa in gluma .

[QUOTE=Z3r0.;348015]80$$ , chill … Ce ziceam eu era o gluma si toti au luat-o in serios .
Nu mai puneti la suflet orice chestie spusa in gluma .[/QUOTE]

Uite aici ma laudam ca am aflat secretele de pe mapa mea

//youtu.be/KZCY4ffXM6I

E bine asa ? :))