GameBox.ro

<Cerere><Slot-CS><TraNce#>

Nick-ul dvs: TraNce#
Varsta dvs: 20.
Orasul dvs: Calarasi.
Ip-ul dvs: Static (94.62.248.22).

Si raspunsurile la urmatoarele intrebari :

Pentru ce server faceti cerere ( normal, death run, hns, kz )? CS.
Cat timp jucati Cs pe zi si in ce interval orar jucati ? Destul de mult, n-am o ora fixa, joc cand pot.
Ati mai avut admin/slot ? Pe CS nu, in schimb detin admin pe HNS.
Aveti steam ? Da.
De ce vreti admin/slot ? De multe ori incerc sa intru si nu pot si am inteles ca cineva a jucat cu numele meu.
Care credeti ca sunt principalele sarcini ale adminilor ? -
De ce v-am alege ? I know you want meeeeeeeee, You know I want'ya !!! xD (Glumeam, ar trebui sa spun ca am experienta, dar la slot nu ajuta cu nimic !)
Cand ati fost vazut prima data pe server? -> Jalnic gametracker, oricum am ceva timp.
Cate ore aveti jucate pe server? -> Destule

Bila neagra chiar si pentru slot. Lasi atitudinea plina de “caterinca” deoparte si mai vedem. Daca vrei sa nu mai intre ‘cineva’ cu numele tau, iti poti face rezervare de nick.

Bila neagra.Acelasi motiv,atitudinea care lasa de dorit.Daca pana acum v-am permis “glume” si tot felul de prostii,de acum inainte n-o sa mai fie la fel.

Up .

Bila Alba ! Chiar daca are unele probleme cu limbajul… e unul dintre cei mai activi playeri de pe server, ar fi pacat sa nu primeasca slot , pentru ca il merita la cat de activ e. E slot! Nu e admin!!!

Alba, si ai grija cu atitudinea proasta. In rest esti activ si din partea mea poti avea slot.

Gigione?

Bila alba,mici scapari la atitudine,dar alba pentru slot.

Acceptata…trimite`i pm lui coh cu link thread. .locked!