GameBox.ro

Cel mai bun erou 1v1(dota)

Sa vedem care e cel mai bun erou 1v1...(Dota)

..My vote Tinker , kunkka

depinde de eroul adversarului 100%

Depinde cum joaca adversaru... nu conteaza eroul :slight_smile:

Daca in 1 v 1 ce 2 au skill apropiat atunci:

Morphling, Troll, Mortred, Void, Alchemist, Magna, Dragon Knight, Naix. Toti cei enumerati de mine sunt de o nesimtire nemasurata si bat oricare din cei de mai sus si nu numai (cel putin asa mi s-a intamplat mie intodeauna)

Eu nu prea cred si daca vrei iti dovedesc asta , jucand 1v1 :slight_smile:

eu as zice ca un inteli nu are nici o sansa in 1v1 vs magina, poate sa faca exceptie ezalor, strangand bani de un skadi sau altceva... si sa il domine la inceput.

Ezalor e erou de team. Daca nu va face fata, Magina se va farma la cativa creepi neutrii si e owning.

Pai si eu cred la fel ca nu conteaza eroul si adversarul cu care joci ca la cs.

Ai uitat sa pui si Nevermore si ala e bunicel ... 1x1 :occassion:

Vrei tu nevermore si eu tinker , sa vedem care castiga ?:nerd:

Nessaj,troll :slight_smile: ..troll merge ca vioara:violin:

cu full items nici 1 nu ii face fata lui VOID ... asa ca votez "altii" , ca nu e inclus

SilaBear Vs Void Full iTems amandoi , bate sila :dirol:

deci cu: cuirass , treads , mkb , mom , bfly , buriza (VOID) , nu ai ce ii face

deci vine , da in sylla , ii scade ditamai viata , apoi mai da si chronosphere ..

tu stii ce vorbesti ?

In primu rand silabear are 12 iteme , 6 el + ursu , in aldoilea rand face hp pe el si dmg pe urs , si face si un blade mail , ce-i mai faci ?

Eu zic ca este Axe asa mi se pare...

Cel mai bun erou 1v1 poate sa fie si Bara sau Traxex care e erou de late :slight_smile:

Eu zic ca Syllabear bate cam orice:p

Gordon / Techies / Mirana / Traxex sau Venomancer (cu asta fac ravagii tot timpu cand joc) cu siguranta sunt cei mai buni .

ha..daca stii ce sa faci pe lich poate fi fatal...lycan la fel...iar axe..de fragari noobi:)merg pe mana lui lycan :X