GameBox.ro

B00m Designs

Niste CD Coveruri pentru un prieten de al meu DJ.. Totu e facut de mine in afara de ambii DJ..

1 Cover ->

2 Cover ->

Sper sa va placa :slight_smile:

=)) am dc minti??? sincer backgroundu rosu si ala albastru (abstracturile)sunt luate dp net:P iar faza cu dj tot dp net doar ai scris acolo dj nush ce si atat in rest nimic...

ED visual?nu cred ca-s facute de tine

gresit :slight_smile: am zis ca ambii DJ nu sunt facuti de mine. In rest totue facut de mine si backgroundu doamne iauzi de pe net :)))) in afara de DJ nu am nimic de pe net.. iar EDVisual e logou de la siteu meu :). Eu dupa cum puteti vedea am la HOBBY: Webdesign deci nu vad care e problema ca miam pus acolo logou site`ului meu :))

Iar faza cu backgroundurile. WTF !? ce e asa greu sa faci un background :))). Fac siteuri pe comanda si logouri si bannere si toate prostiile si crezi ca nu sunt in stare sa fac un background ? Voi nu stiti sa apreciati .. doamne.. Deaia am facut data trecuta cerere sa imi faca cineva un DJ da nu luat de pe net.. ca asa pur si simplu puteam sa fac cum am facut acum

mi se pare destul de frumos...

hmm.. m`am hotarat sa ma apuc si eu de modificat masini.. Si am "tunat" si eu un bmw..E prima mea incercare si stiu ca am greseli si unde le am :)) asa ca nu ma acuzati

Daca pui patratelele la carbonfibre mai mici iese mult mai fain;)
si la lansflare pune un pic mai mic de ex 30-40 iese mult mai fain in rest vad ca merge...
PS:incerca sa faci ceva care e mult mai usor de facut de ex un golf4 un nissan 350Z
mai incerca sa faci.....

Îmi place doar prima poză cea cu roşu !
Şi avatarul tău :smiley:

LoL... şi ce dacă a luat de pe net :open_mouth: Şi eu cea cu newwolrd am luat de pe net cerul... şi iarba .. puţin modificat ceru ... norii brush ! Tot e de pe net dacă stai bine să te gândeşti ! Chiar şi photoshop-ul în sine =))

Boom numai pune la suflet !

OFF: Pai nu da eu chiar l`am facut de la mine :expressionless: in afara de DJ.. mie deasta imi era ciuda ca nu ma credeau :))

Off : Vrei un pupic să-ţi treacă?=))

On : A doua poză îmi plac brush-urile cum sunt aranjate dar nuanţa la ele şi la background lasă de dorit ... mai lucrează un pic la culori ... dă-le o culoare mai vie... fa şi tu nişte fade-uri din culori :)... şi scoate porcăria aia cu SADGE că strică tot ... crede-mă !:wink:

Imi plac coverurile alea si masina tunata. Bravo

PS:boom uite o poza pentru virtual tuning(jenti)

resspect by dirt

Mersi raman dator.

New design. Porsche

nui rau deloc:D:D tiam mai zis si iti zic si acum incerca sa faci masini usoare.....Renault megane golf 4 etc....:smiley:
PS:incearca sa lasi masinile un pic mai jos....

Resspect by

nui rau dar incearca sa lasi masina un pic jos;) si va iesi mai fain
PS:inca o chestie tiam mai zis incerca sa faci masini cat mai usoare....

Resspect by

pe asta nu aveam unde sa o las mai jos.. ca intra cu botuin asfalt.. bmwu de mai sus l`am lasat unpic mai jos

super masinile :X tine-o tot asa b00m si o sa dezi maestru.:))

boom ai facut pozele alea cu dj si masinile f f faine pote imi faci si mie plsss......intro zi:P

Le ai :x:occassion:

Ceva mai nou :> Niste poze de mi leau dat niste prieteni si eu leam modificat unpic :-?? (Niste brush`uri atata tot)

Poza asta este de la StopTheWar.. Este chiar el in poza. Iam dat niste brushuri si pozei asteia.. Iata ce a iesit :>

Pareri ? :smiley: