GameBox.ro

AzeNoT_ Evolution In 2012

//youtu.be/AUj88pz2uA0

E naspa . :expressionless:
Daca as pune si eu niste demouri cand mergeam cu bluesky pe dust cu cutitele, ar fi fost mai bun .

Steam off? :hello2:

Sincer, se vede dupa cum tragi ca jucai cu low players, aia se bat cu harta si tu faci frage pe ei… fii serios…
E ca si cum as fi eu in locul tau si m-as juca vs zero.

Da, ai pierde fara sa faci un frag .

Slab… Era clar ca jucai cu incepatori.

:)) Este 5v5 , Adica Clan vs Clan , daca voi sunteti asa paraleli cu cS bafta:P
Acuma ce ati vrut? sa ma joc cu IGG? :x , oricum o sa fiu in pgl cu teamu asta in sezonul 30 , si o sa va uitati de acolo oke?:>
P.S: repet , videoul este la clan vs clan (5v5) : Steam ON :d EAc on :smiley:

[quote=Az3n0T_;344833]Este 5v5 , Adica Clan vs Clan , daca voi sunteti asa paraleli cu cS bafta
Acuma ce ati vrut? sa ma joc cu IGG? , oricum o sa fiu in pgl cu teamu asta in sezonul 30 , si o sa va uitati de acolo oke?
P.S: repet , videoul este la clan vs clan (5v5) : Steam ON EAc on[/quote]

haha

Unii de acolo… chiar se bateau cu mapa.

Esti doar un normal player care se lasa jos la fiecare apasare. Tot ce a fost ‘ok’, faza de pe Tuscan unde mi-ai scos 4 cu navy (navy pe care nu-l cumpara nimeni, grrr) + sa nu uitam ca ei erau pe eco.

Si ce sa faci in pgl? Platesti sala + participarea, bani aruncati degeaba. Ia-ti niste adidasi mai bine. Re$pect. :tiphat:

Nu e chiar dezastru videoul, dar e low.
Da, cu navy mi’a placut si mie. :slight_smile:

Az3n0T_, cu tot respectul nu vreau sa fac flame, eu ti-am zis parere mea…
Nu sunt jucator exceptional, dar as putea spune ca stiu mai multe despre cs ca tine, stiind cum joci defapt la 5vs5.

Nu am zis ca e dezastru, ziceam doar ca

PS: Cosminel, iao mai usor. Ce vad la unii useri, este ca dupa ce posteaza 2,3 persoane , acei useri merg pe parerea lor , si o si accentueaza. epic.

Oau , regele cs-ului , noi nu stim ce e ala 5 vs 5 noi suntem paraleli :frowning: , bine ca sti tu :yield: .

Succes in D5 :blink: .

[quote=Mamaieee;344835]haha

Unii de acolo… chiar se bateau cu mapa.

Esti doar un normal player care se lasa jos la fiecare apasare. Tot ce a fost ‘ok’, faza de pe Tuscan unde mi-ai scos 4 cu navy (navy pe care nu-l cumpara nimeni, grrr) + sa nu uitam ca ei erau pe eco.

Si ce sa faci in pgl? Platesti sala + participarea, bani aruncati degeaba. Ia-ti niste adidasi mai bine. Re$pect.[/quote]

Pe langa ce a zis [MENTION=5530]Mamaieee[/MENTION] cam suferi , nu crezi ?

P.s : Sper sa rupi scroll-ul ala din mouse :stuck_out_tongue: .

P.s2 : $@7|_|7

azenot_ STEAMID , vrei si cel numeric?

//youtu.be/TF9LyTc2qOo

/ \
                                      |
                            Clan prost (TEG) , si se pierd pe harta. :(

//youtu.be/Zd0kJlHCOcs

//youtu.be/Mf_RLp5-SiQ

Stii? Daca cineva este un bun player, nu zic de mine ca mai am de invatat , atunci nu va loati in gura si ziceti ca joaca cu butii , low players , publicari .
Acuma ce ati asteptat de la mine? Sa fac filme pe public cum dau la picioare?:slight_smile:

[QUOTE=Az3n0T_;345086]azenot_ STEAMID , vrei si cel numeric?

//youtu.be/TF9LyTc2qOo

/ \
                                      |
                            Clan prost (TEG) , si se pierd pe harta. :(

//youtu.be/Zd0kJlHCOcs

//youtu.be/Mf_RLp5-SiQ

Stii? Daca cineva este un bun player, nu zic de mine ca mai am de invatat , atunci nu va loati in gura si ziceti ca joaca cu butii , low players , publicari .
Acuma ce ati asteptat de la mine? Sa fac filme pe public cum dau la picioare?:)[/QUOTE]

Daca zici ca ei se pierd pe mapa , tu ce faci oare ? App. de ce n-ai ajuns tu ca ei ? Comentezi aiurea :blink:

Tu ce esti ? Vai ti-ai luat clan , joci cateva meciuri cu niste " publicari " faci cateva faze si faci fragmovie ? :sleep:

Ps. : Inca o data iti zic : Sper sa rupi SCROLL-UL ALA .

Primul video. JAGUAR VS TEG. Uita-te atent ca playerii au sub 50% hp (dovada. 2 gloante picau @toti) + ca erau pe eco (doar 1 luase kala$h.)

Al 2-lea video. AKTWL VS TEG. Ce-i asa special? A prins o runda buna + ca el a asteptat sa intre baj3tii sa-i pice (fapt care-l nu inteleg, ei fiind ct @ unde trebuia sa tina X-ul, precizez ca bomba n-am auzit-o… deci.)

Al 3-lea video. SEDAN VS MORTII LOR. SeDaN ii bate rampa @ tero fiind eco, tare…?! NU?

Si da, TeG pe langa alte clanuri straine… sunt o rusine, de fiecare data cand sunt ‘LAN-uri’ internationale ne fac de ras. :frowning: Sadface.

Sa nu ma iei in nume de rau, n-am nimic cu tine… dar nu-ti prevad un drum ‘usor’ spre B/A. Ramai prin C. :tiphat:

ce panarama de video. totul e regizat. :))

In primul rand , nu imi pasa ce zici , si in al doilea rand am ** ani da? nu am 24 , 25 ,26 ani ca ei :)(majoritatea)
Un clan nu sta numa din meciuri , sta si din tactici , daca nu stii , nu zic ca sunt foarte bun , mai am foarte mult de invatat, da tu fata de mine esti 0 barat.!
--------Terminat----------

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:08 AM ----------

Vrei tot HLTV?

[quote=Az3n0T_;345551]Originally Posted by CosmiN___
Daca zici ca ei se pierd pe mapa , tu ce faci oare ? App. de ce n-ai ajuns tu ca ei ? Comentezi aiurea
In primul rand , nu imi pasa ce zici , si in al doilea rand am ** ani da? nu am 24 , 25 ,26 ani ca ei (majoritatea)
Un clan nu sta numa din meciuri , sta si din tactici , daca nu stii , nu zic ca sunt foarte bun , mai am foarte mult de invatat, da tu fata de mine esti 0 barat.!
--------Terminat----------

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:08 AM ----------

Originally Posted by Sephi.A
ce panarama de video. totul e regizat.
Vrei tot HLTV?[/quote]

Frate , nu te mai da asa de interesant . Suferi de neatentie ? Taci acolo in banca ta , el sufera de clan .

0 barat ? Nu ma cunosti , nu te cunosc dar daca faci niste fragmovie asa de slabute :confused: .

P.s : Go away n00b .

titlul nu-i deloc potrivit. mergea un azenot - evolutie prematura 2012 :))

Daca nu va cunoasteti cum poti zice ca e 0 barat? Doar din simplul fact @ tu avand un fragmovie si el nu?

Strange-ti fetitele, le strang si eu (+4), juc@m, vedem cine-i mai tactic0$. Ce zici, brah?