GameBox.ro

[Anunt] GameBox SA:MP se redeschide

Speram ca in acest weekend sa deschidem serverul. Momentan intampinam niste probleme cu gamemode-ul dar va fi online in cel mai scurt timp posibil. Echipa noastra lucreaza la el si va promite ca de data asta, veti avea parte de o distractie de neuitat pe server-ul nostru, dupa noile facilitati adaugate. Anuntati-va prietenii si fiti siguri ca sunteti printre primii conectati, pentru a fi primii in topuri!

Nice :slight_smile:

Server-ul este deschis dar este in teste. Orice bug gasit va aduce o rasplata. Saptamana viitoare va fi deschis oficial.

Few things :
- rentcar este "defect", ma refer la faptul ca orice masina are la rent 0 $.
- nu ar fi bine sa puenti si un ceas ? si odata cu el sa se lase si intuneric, etc.
- job-urile sunt cam putine, ma refer la cele ilegale, se poate sa mai puneti si ilegal farmer, si la legal jobs farmer.
- pt level 2 mi se par cam mult 8 ore, eu zic sa reduceti la 4, dupa pt level 3 la 8 ore, si tot asa.
- si speedo-metrul acela mi se pare cam ciudat, adica sare de la 70 km la 100, dupa la 60-90 .
- multe masini pot fi furate, eu zic sa le bagi ori la vanzare, ori la rent .
- scoate te rog afk kickerrrr. :slight_smile:
le:
-bariera de la pd e stupida, trece oricine de ea, ar trebuii sa pui o poarta mai mare .

1. /rentcar, /rentbike si /rentscooter nu sunt defecte. Afacerea nu este detinuta de nimeni, si de aceea nu este setata nicio taxa pentru a putea conduce un vehicul de inchiriat.
  2. Am sa pun la update. P.S: ai /time .
  3. Si ce ar face fermierul?
  4. Inainte era asa cum spui tu acum. Se facea level foarte, foarte repede. Nu sunt de acord.
  5. ...
  6. Dupa ce se vor cumpara destule masini, am sa le scot. Pana atunci ele raman.
  7. Ramane :slight_smile:
  8. Bariera aceea e pentru restrictionarea accesului vehiculelor care nu apartin departamentului de politie. Daca n-ai vazut, exista o poarta la intrarea in parcare.

Posteaza urmatoarele sugestii la categoria corespunzatoare.

How do I play? :blink:
Cnad se deschide serverul oficial, faceti un topic de la A - Z [ instalare -conectare] ca sa intre si cei mai noobish . [ like me]

No problem :slight_smile:

Asa :smiley: Multumesc Ov3r

Cum te conectezi la server

installed and ready to play. Cand se deschide?
+ ce e chestia cu rcon password? trebuie completat ceva?

nu, nu trebuie, aia e doar la admini. :slight_smile:
in caz ca nu gasiti adresa : samp.gamebox.ro:7777

Nu. Rcon password este parola cu care se logheaza un owner. Poti lasa liber acel chenar.

Deschiderea oficiala se amana pana saptamana viitoare datorita nenumaratelor sugestii care vor fi aplicate pe server. Ne pare rau.

Server-ul va fi pus pe picioare in decursul acestor zile. Stay tuned!

Din cate am observat : Server-ul este oficial deschis. Succes celor pasionati de sa-mp .

Server-ul nu este deschis oficial incă. În decursul acestor zile va fi deschis oficial. Voi anunţa eu când se va deschide.

Nu e vina mea ca am gresit , acolo scrie clar [OFICIAL] . :smiley:
Astept sa se deschida , sper ca se va popula repede.

si totusi.. se deschide odata ?

GameBox SA:MP s-a deschis OFICIAL! Ne cerem scuze pentru lunga intarziere, dar suntem siguri ca va veti distra alaturi de noi !

Urmariti ghidurile: http://www.gamebox.ro/forums/threads/12497-Tutorial-Cum-te-conectezi-la-server
http://www.gamebox.ro/forums/threads/7166-Tutorial-Pentru-a-putea-incepe-jocul.

http://www.gamebox.ro/forums/threads/12978-GameBox-SA-MP-s-a-deschis-OFICIAL!